#zostańwdomu

#zostańwdomu… ostatnie dni są dla nas wszystkich trudne i ciężko jest wytrzymać w czterech ścianach, ale wytrzymajmy – w końcu wygramy tą nierówną walkę z niewidzialnym przeciwnikiem.

Kiedy zbliża się wiosna, zaczyna robić się ciepło i naokoło wszystko zaczyna budzić się do życia, trudno zostać w domu szczególnie gdy mieszka się w dużym mieście. My mamy to szczęście, że mieszkamy na wsi i posiadamy duży ogród i nie musimy siedzieć tylko i wyłącznie w czterech ścianach aby być z dala od ludzi. Spacer po lesie z psem, wyjście do ogrodu z dziećmi pozwalają naładować baterie, odreagować zbierające się w nas emocje.

Wiosna w kalendarzu już jest, natomiast pogoda nie może się jeszcze zdecydować. Po nocnych przymrozkach wychodzi słońce, a po południu pada deszcz. Nam to jednak nie przeszkadza w każdej pogodzie znajdujemy same pozytywne rzeczy:)

Każdy dzień mimo izolacji jest dla nas inny, jednego dnia wychodząc na spacer do lasu widzimy w oddali pojedynczych rolników zaczynających prace polowe, szukamy z dziećmi śladów zwierzyny (czasami nie tylko śladów 🙂 )

Drugiego natomiast bawimy się w poszukiwanie wiosny budzącej się do życia w naszym ogrodzie.

Nawet bedąc w domu, przez okno możemy obserwować ptaki, które upodobały sobie nasz ogród.

Jednak jeśli tylko pogoda na to pozwala wolimy wyjść na zewnatrz i tam podglądać nawet najmniejsze żyjątka zamieszkujące naszą posesję.

Jest to okres, w którym staramy się spędzać jak najwięcej czasu ze sobą, poznawać otaczający nas świat a przy tym rozwijać nasze zainteresowania. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest w tak dobrej sytuacji jak my dlatego życzymy Wam dużo zdrowia, wytrwałości i cierpliwości. Pamiętajcie – DAMY RADĘ!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *